Obóz Cmolas - UKS "Ósemka" Toruń

W dniach 24 -31 sierpnia 2022 UKS Ósemka Toruń jest organizatorem obozu pływackiego na terenie obiektów sportowych Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie na który chwili obecnej jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Obóz ten zaplanowany jest dla tych co chcą doskonalić swoją formę sportową.  Dla wszystkich zapisanych na obóz przewidziane są treningi w Toruniu od 16 sierpnia.
Wyjazd na obóz 24 sierpnia w godzinach porannych , powrót 31 sierpnia w godzinach późno popołudniowych. W ramach obozu zaplanowane są zajęcia na basenie ( 2 x dziennie ) , zajęcia na hali i w terenie . Opłata za pobyt na obozie to kwota 970 złotych. Oczywiście w opłacie tej mamy także trzy posiłki dziennie i noclegi w pokojach 4 - 6 osobowych.
Tak jak w roku ubiegłym planujemy , że grupa będzie liczyła 24 uczestników , a kadrę szkoleniową będą tworzyć Bartosz Nienartowicz i Marek Piór.
Do opłaty za pobyt na obozie trzeba będzie doliczyć koszty przejazdu. Te zostaną prawdopodobnie ustalone dopiero w maju. W roku ubiegłym była to kwota 150 złotych od osoby. Należy się liczyć ze kwota ta będzie większa.
Kwotę zaliczki w wysokości 150 złotych z dopiskiem obóz w Cmolasie proszę przelać na konto klubu.
Po dokonaniu przelewu proszę o informację na adres : marek.pior@zs8.eu , albo w e-dzienniku. Pozostałą kwotę trzeba będzie wpłacić do 15 sierpnia.
Przy wpłacie zaliczki prosimy o dopisanie za kogo i za co jest ta wpłata. Jeżeli z jakiegoś powodu obóz by się nie odbył , Państwo otrzymacie w całości zwrot gotówki.
Obóz zostanie zgłoszony do Kuratorium , a chętni będą mogli dostać z klubu pisemne potwierdzenia o udziale swojego dziecka w obozie , ewentualnie potrzebne do zakładu pracy.
Zapraszamy do udziału w obozie.

UKS ÓSEMKA