DMM - UKS "Ósemka" Toruń

Przejdź do treści
Dróżynowe Mistrzostwa Województw Młodzików 12 i 13 letnich
Bydgoszcz 24-25.03.2021
Miło nam poinformować o świetnym występie naszych pływaków 12 i 13 letnich w Mistrzostwach Województwa Kujawsko Pomorskiego.
W sumie zdobyliśmy 18 medali i jest to najlepszy wynik spośród Toruńskich Klubów.
Szczegółowe wyniki zamieszczamy poniżej:
Banaszek Jagoda 9 miejsce na dystansie 200 metrów stylem klasycznym, 12 miejsce na 100 metrów stylem dowolnym, 16 miejsce 100 metrów stylem klasycznym
Czarnomska Natalia 2 miejsce na 100 metrów stylem dowolnym, 2 miejsce na 400 metrów stylem dowolnym, 5 miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym oraz 4 miejsce na 100 metrów stylem motylkowym. Natalka w klasyfikacji generalnej zawodniczek 12 letnich zajęła 3 miejsce
Cziczak Matylda  10 miejsce na 100 metrów stylem dowolnym, 8 miejsce na 200 metrów stylem dowolnym, 2 miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym, 6 miejsce na 100 metrów stylem motylkowym
Jackiewicz Julia 3 miejsce na 100 metrów stylem dowolnym, jest to nowy rekord klubu, 3 miejsce na 400 metrów stylem dowolnym, jest to nowy rekord klubu, 2 miejsce na 100 metrów stylem motylkowym, 2 miejsce na 200 metrów stylem zmiennym, jest to nowy rekord klubu, Julia zajęła 3 miejsce w klasyfikacji generalnej zawodniczek 13 letnich
Smułkowski Igor 3 miejsce na 100 metrów stylem dowolnym, 2 miejsce na 200 metrów stylem grzbietowym, 1 miejsce na 100 metrów stylem motylkowym, 3 miejsce na 200 metrów stylem zmiennym
Szczodrowska Oliwia 6 miejsce na 100 metrów stylem dowolnym, 5 miejsce na 200 metrów stylem grzbietowym, 9 miejsce na dystansie 100 metrów stylem klasycznym
Wyczółkowski Patryk 4 miejsce na 100 metrów stylem dowolnym, 3 miejsce na 400 metrów stylem dowolnym z wynikiem 5:28,18 i jest to nowy rekord klubu, 8 miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym, 6 miejsce na 200 metrów stylem grzbietowym
Zientarska Emilia 14 miejsce na dystansie 100 metrów stylem dowolnym, 8 miejsce na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym, 9 miejsce na dystansie 100 metrów stylem motylkowym
Żywicki Wiktor 3 miejsce na dystansie 400 metrów stylem dowolnym, 2 miejsce na dystansie 100 metrów stylem klasycznym, 2 miejsce na dystansie 200 metrów stylem klasycznym, 1 miejsce na dystansie 200 metrów stylem zmiennym, Wiktor zajął też2 miejsce w klasyfikacji generalnej chłopców 13 letnich
Dodatkowo nasi zawodnicy zdobyli dwa złote medale w wyścigach sztafetowych na dystansie 4 x 50 metrów stylem dowolnym oraz na 4 x 50 metrów stylem zmiennym.  Obie sztafety płynęły w składzie: Cziczak Matylda, Jackiewicz Julia, Smułkowski Igor, Żywicki Wiktor